Niets bestaat dat niet iets anders aanraakt
- Opening op zaterdag 5 okt om 16.00 uur In galerie Arsis toon ik werk in veel verschillende technieken. Het verbindend element is de herhaling, ritme van beeld en werken. De mens en de natuur zijn mijn inspiratiebron. --Mimesis: 170 miniatuur olieverfschilderijtjes naar de kunstgeschiedenis in een fries getoond. --Werk met natuurlijke materialen Cirkels met verschillende doorsnede.
- 4 oktober 2019 tot en met 27 oktober 2019
- Online expositie
Getoonde werken
cirkel dwarsdoorsnede
2017Een cirkel van dwarsdoorsnedes van takjes
rok van gras
2018Met gevlochten gras heb ik een banenrok gebreid. Deze rok is te dragen, maar niet erg comfortabel
leegte ruimte stilte
2013De kijkdoos "leegte ruimte stilte" is aan de buitenkant een gesloten niet bewerkte kijkdoos. De binnenzijde is een verrassing met oneindige diepte.
cultuur natuur
2013De kijkdoos "cultuur natuur" toont in houtsnijwerk aan de buitenzijde de organische vormen van de natuur. De binnenzijde is architectuur, licht in geometrische vormen
cirkel berkenhout
2017De cirkel is ontstaan door takken te vlechten. De tegenstelling van het materiaal en de geometrische vorm geeft spanning.
gebreid grashempje
2014gevlochten grassen gebreid tot een hempje
helmgras
2013helmgras van Schiermonnikoog verwerkt tot geometrische vorm